Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fredi Gjenerator (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

ekonomist - Fredi Gjenerator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shqiperi, ofroj vend pune ekonomist ne kamez

Fredi Gjenerator

-
Shqipëri
Kerkohet ekonomist /m / per firmen fredi gjenerator . te kete mbaruar studimet e larta dega finance . te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet . te dije programet e finances . email. marketingfredi@gmail.com cel. 0689026835 cel. : 0689026835 + apliko

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist m per firmen fredi gjenerator. te kete mbaruar studimet e larta dega finance. te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet. te dije programet e finances. mosha deri ne 35 vjec email. marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 + apliko

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist m per firmen fredi gjenerator . te kete mbaruar studimet e larta dega finance . te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet . te dije programet e finances .mosha deri ne 35 vjec email. marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 + apliko

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist per firmen fredi gjenerator . te kete mbaruar studimet e larta dega finance . te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet . te dije programet e finances . email. marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 cel. : 0689026835 + apliko cel. : 0689026835 + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist fredi gjenerator

Ekonomist fredi gjenerator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane