Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fishop (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - Fishop

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

Fishop

-
Tiranë, Shqipëri
Fishop restorant kerkon te punesoje ekonomist/e . kerkohet: -preferohet te jete me eksperience pune. -te jete e komunikueshme dhe e sjellshme. -korrekte dhe e perpikte ne permbushjen e deadlineve. ofrohen: -puna 8 ore, -dite pushimi, -page te kenaqeshme, -sigurime te paguara. adresa: rruga qemal guranjaku, tirana cel. : 0676069911

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist fishop

Ekonomist fishop dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane