Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fare Impresa (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Fare Impresa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Financiere senior

Fare Impresa

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi studio ligjore dhe fiskale “fare impresa” , lider ne konsulencen e kompanive te huaja ne shqiperi kerkon te punësoje financiere senior . kerkesat per pozicionin: te kete eksperience pune ne te njejtin profil ne zyra profesionale kontabiliteti ; te jete angazhuar personalisht ne mbylljen e bilanceve dhe pasqyrave financiare ; te...

Internship ekonomik

Fare Impresa

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi internship ekonomik fare impresa është duke rekrutuar kandidatë potenciale për internship ne ekonomi pranë një prej studiove ligjore & kontabël më prestigjioze, me eksperiencë disa vjeçare në konsulencen e investimeve te huaja ne shqiperi. kriteret për vendin praktikant : kandidatët duhet të jenë diplomuar ne fakultetin e ekono...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist fare impresa

Ekonomist fare impresa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane