Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:FRATELLI GRUPPOMOBILI (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - FRATELLI GRUPPOMOBILI

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune ekonomist

FRATELLI GRUPPOMOBILI

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania erzeni shpk & fratelli gm operon ne fushen e ndertimit dhe ne fushen e prodhimeve mobileri ,pajisje ,dyer ,arredim lokalesh etj www.fratelligm.com kompania ka nevoje te punesoje staf ne pozicionet ekonomiste zyre me eksperience ne fushen e ndertimit • te regjistroje dokumentacione, te menaxhoje faturat e shitje /blerje • te perga...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/financier me eksperience ne firme ndertimi

FRATELLI GRUPPOMOBILI

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania erzeni shpk & fratelli gm operon ne fushen e ndertimit dhe ne fushen e prodhimeve mobileri ,pajisje ,dyer ,arredim lokalesh etj www.fratelligm.com kompania ka nevoje te punesoje staf ne pozicionet ekonomiste zyre me eksperience ne fushen e ndertimit • te regjistroje dokumentacione, te menaxhoje faturat e shitje /blerje • te perga...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist fratelli gruppomobili

Ekonomist fratelli gruppomobili dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane