Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Europe Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

ekonomist - Europe Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punësim brenda vendit: ekonomist

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Vendi: tiranë kriteret: te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes te jete e komunikueshme me koleget dhe e gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise. te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja. te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise. te ruaj kon...

Punësim tiranë: kërkohet ekonomist/e, ndihmes ekonomist/e dhe magazinier/e

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicionet e punës: ekonomist/e dhe ndihmes ekonomist/e - magazinier/e vendodhja: tiranë orari: kohe te plote pagesa: paga e kënaqshme detyra dhe përgjegjësitë: përmbledh gjendjen aktuale financiare duke mbledhur informacionin financiar te kompanisë; përgatit bilancin, deklaratën e fitimeve dhe humbjeve, listpagesën si dhe raporte të tjer...

Punësim në tiranë: administratë

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Mundësi punësimi brenda vendit: administratë! vendodhja: tiranë pagesa: paga shumë e kënaqshme pozicionet e punës dhe përshkrimi i tyre: 1. menaxher marketingu përcakton objektivat dhe aktivitetet brenda departamentit të marketingut planifikon fushata promocionale monitoron efektivitetin e këtyre fushatave.reklamave, të printuara, mediati...

Punësim brenda vendit

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Mundësi punësimi brenda vendit në një nga kompanitë më prestigjoze, paga shumë e kënaqshme vendodhja: tiranë pagesa: paga shumë e kënaqshme pozicionet e punës dhe përshkrimi i tyre: 1. menaxher shitjesh përcakton objektivat e shitjes koordinon kërkesat, ofertat dhe shitjet e produkteve/pajisjeve vendos dhe rregullon çmimet e produkteve/pa...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist europe agency

Ekonomist europe agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane