Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:EsteMed Beauty Center (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

ekonomist - EsteMed Beauty Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistet e financave/kontabiliste

EsteMed Beauty Center

-
Prishtinë, Kosovë
Estemed beauty center hap konkurs pune asistente e financave/kontabilitet kriteret: • njohuri ne programin e financave. •përvojë pune në kontabilitet dhe në fushën e financave. •aftësi në organizimin dhe menaxhimin e punës dhe marrëdhënies me stafin tjetër administrative. •shkathtësi kompjuterike të aplikacioneve të paketës microsoft offi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist estemed beauty center

Ekonomist estemed beauty center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane