Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Eco-line (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

ekonomist - Eco-line

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist/e

Eco-line

-
Tiranë, Shqipëri
Eco-line eshte nje kompani ndertimi, me eksperience ne kete fushe, projektim dhe ndertim te objekteve te ndryshme civile, ujesjelles, etj. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi dhe klima harmonike. shpall pozicion vakant pune: ekonomist/e, me orar...

Tirane, ofroj vend pune part time

Eco-line

-
Tiranë, Shqipëri
Eco-line eshte nje kompani ndertimi, me eksperience ne kete fushe, projektim dhe ndertim te objekteve te ndryshme civile, ujesjelles, etj. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi dhe klima harmonike. shpall pozicion vakant pune: ekonomist/e, part ti...

Tirane, ofroj vend pune part time ekonomiste, tirane

Eco-line

-
Tiranë, Shqipëri
Eco-line eshte nje kompani ndertimi, me eksperience ne kete fushe, projektim dhe ndertim te objekteve te ndryshme civile, ujesjelles, etj. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi dhe klima harmonike. shpall pozicion vakant pune: ekonomist/e, part ti...

Tirane, ofroj vend pune ekonomiste, tirane

Eco-line

-
Tiranë, Shqipëri
Eco-line eshte nje kompani ndertimi, me eksperience ne kete fushe, projektim dhe ndertim te objekteve te ndryshme civile, ujesjelles, etj. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi dhe klima harmonike. shpall pozicion vakant pune: ekonomist/e, me orar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist eco line

Ekonomist eco line dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane