Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:EVEREST SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - EVEREST SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

EVEREST SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania everest shpk eshte nje nder kompanite lider ne tregun shqiptar dhe te huaj per prodhimin e profileve te aluminit, pjeseve te aluminit te makinave elektrike per brendet me te njohura te makinave si: volkswagen, jeep, land rover, rivian etj, si dhe ne fushen e ndertimit. kompania everest kërkon të punësojë një punonjës n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist everest shpk

Ekonomist everest shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane