Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:EMKO.ALB (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - EMKO.ALB

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune emko shpk kerkon staf

EMKO.ALB

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania emko shpk kerkon te punesoje staf ne pozicionet .; - punetor te kualifikuar ,(me eksperience ne perpunimin e llamarines apo dicka te ngjashme ) - shofer - ekonomist me ekperience, ( te kete informacion dhe te dije te perdori programin alpha web dhe microsoft office. per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: +355684004321 k...

Tirane, ofrohet vend pune emko shpk kerkon staf

EMKO.ALB

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania emko shpk kerkon te punesoje staf ne pozicionet .; - punetor te kualifikuar ,(me eksperience ne perpunimin e llamarines apo dicka te ngjashme ) - shofer - ekonomist me ekperience, dhe pa ekperience. per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: +355684004321

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist emko alb

Ekonomist emko alb dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane