Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:EDI. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - EDI.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune ekonomiste

EDI.

-
Durrës, Shqipëri
Mva compositi: eshte nje kompani qe operon prej me shume se 4-vjetesh ne tregun shqiptar ne fushen e prodhimit e cila kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet: ekonomist/e kualifikimet -duhet te zotroje gjuhen italiane. -të ketë kryer studimet e larta në fakultetin e ekonomisë në degën financë & administrim -bisnesi etj. -prefereohet te ke...

Durres, ofroj vend pune ekonomiste/e

EDI.

-
Durrës, Shqipëri
Saplog albania shpk, është një kompani lider në fushën e transportit kombetar dhe nderkombetar. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithashtu vleresimi sipas një skeme motivimi në re...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist edi

Ekonomist edi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane