Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Dedja Shipping (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Dedja Shipping

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist

Dedja Shipping

-
Durrës, Shqipëri
Ekonomist/financier detyra; kontrolli dhe rakordimi i te gjithe dokumentacionit financiar te kompanise sipas legjislacionit ne fuqi. mbajtja e mardhenieve me insitutcionet perkatese, qkb, tatime etj. kriter baze: anglisht: rrjedhshem fusha e verpimit te dedja shipping shpk eshte ne transportin detar nderkombetar. kriteret e tjera, detajet...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist dedja shipping

Ekonomist dedja shipping dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane