Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Comdata Albania (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Comdata Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Comdata albania kërkon financiere full -time

Comdata Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Comdata albania është filiali i korporatës ndërkombëtare comdata group në tiranë, që vepron në sektorin e quajtur bpo (proces i biznesit me burime të jashtme), në 22 vende në të gjithë botën. kushte dhe kualifikime: – të ketë përfunduar arsimin e lartë në fakultetin e ekonomisë për financë-kontabilitet (brënda ose jashtë vendit); – eksper...

Financiere

Comdata Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi comdata albania kërkon financiere full -time comdata albania është filiali i korporatës ndërkombëtare comdata group në tiranë, që vepron në sektorin e quajtur bpo (proces i biznesit me burime të jashtme), në 22 vende në të gjithë botën. kushte dhe kualifikime: të ketë përfunduar arsimin e lartë në fakultetin e ekonomisë për fin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist comdata albania

Ekonomist comdata albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane