Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Bestseller Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Bestseller Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune ekonomist

Bestseller Shpk

-
Shqipëri
Kompania bestseller shpall te hapur pozicionin vakant per ekonomist. detyrat qe duhet te permbushe kandidati jane: pergjegjes per kontrrollin e librit te blerjes. pergjegjes per rregjistrimin e aseteve te kompanise ne programin navision dhe asistim ne pregatitjen e raporteve te amortizimit. pergatitjen e raporteve, kontrolleve si dhe veri...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist

Bestseller Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania bestseller shpall te hapur pozicionin vakant per ekonomist. detyrat qe duhet te permbushe kandidati jane: pergjegjes per kontrrollin e librit te shitjes. pergjegjes per rregjistrimin e aseteve te kompanise ne programin navision dhe asistim ne pregatitjen e raporteve te amortizimit. pergatitjen e raporteve, kontrolleve si dhe veri...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist bestseller shpk

Ekonomist bestseller shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane