Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BE-SO SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - BE-SO SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune nd/ekonomiste

BE-SO SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Subjekti be-so shpk operon per 25 vite ne treg ne fushen e importit ,shitjes me shumice dhe pakice te mallrave elektroshtepiake. interesohemi per ndihmes ekonomiste. kandidati duhet te plotesoje keto kushte : 1. te kete mbaruar shkollen e larte , dega ekonomi finance . 2. te kete eksperience pune ne kete drejtim , profili : ndihmes ekonom...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist be so shpk

Ekonomist be so shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane