Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Atlas Mills sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Atlas Mills sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vlore, ofroj vend pune ekonomiste

Atlas Mills sh.p.k

-
Vlorë, Shqipëri
Ekonomist kerkohet ekonomist ne kompanine atlas mills shpk per filialin vlore. kriteret: - te zoteroje njohuri nga programet financiare edhe paketes mikrosoft. (preferohet financa 5) - eksperienca ne pune nuk eshte kusht - vendbanimi te jete vlore. detyrat edhe pergjegjsite: - regjistron te gjitha faturat e blerjeve edhe shitjeve per fili...

Sarande, ofroj vend pune ekonomiste

Atlas Mills sh.p.k

-
Sarandë, Shqipëri
Ekonomist kerkohet ekonomist ne kompanine atlas mills shpk per filialin sarande. kriteret: - te zoteroje njohuri nga programet financiare edhe paketes mikrosoft. (preferohet financa 5) - eksperienca ne pune nuk eshte kusht - vendbanimi te jete sarande detyrat edhe pergjegjsite: - regjistron te gjitha faturat e blerjeve edhe shitjeve per f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist atlas mills sh p k

Ekonomist atlas mills sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane