Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Art-Auditing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ekonomist - Art-Auditing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist

Art-Auditing

-
Tiranë, Shqipëri
Studio auditi ligjor "art-auditing", është duke kërkuar operator finance për klientin e saj, i cili ushtron aktivitetin në fushën e prodhimit. klienti ynë ofron: - kontratë të rregullt pune - sigurime shoqërore dhe shëndetësore - kushte shumë të mira pune - pagë shumë konkurruese kualifikime/kerkesa - diplomë universiteti fakukteti ekonom...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist

Art-Auditing

-
Tiranë, Shqipëri
Studio auditi ligjor "art-auditing", ësht ë duke k ë rkuar operator finance p ë r klientin e saj, i cili ushtron aktivitetin n ë fush ë n e prodhimit t ë këpucëve . klienti yn ë ofron: - kontratë të rregullt pune - sigurime shoqërore dhe shëndetësore - kushte shumë të mira pune - pagë shumë konkurruese kualifikime/kerkesa - diplomë univer...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist art auditing

Ekonomist art auditing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane