Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Ar-bi Service Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Ar-bi Service Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e logjistike

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi service shpk, kompani distribucioni kerkon te punesoje: menaxher/e logjistike detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës kryesor për optimizimin e kohës së ngarkesave dhe minimizimin e kostove të transportit; menaxhon flotën e të gjithë mjeteve të kompanisë, (vetura dhe mjete transporti); njeh shumë mirë kodin rrugor dhe çdo dispozitë li...

Tirane, ofrohet vend pune staf ne supermarket

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk, kerkon te punesoje per qytetin e tiranes, per piken me te re qe do hapet, pozicionet e punes si me poshte: menaxher supermarketi asistent supermarketi arketare,kasiere shitese banaku bulmeti shefe salle supermarketi sherbim klienti ne salle kasap, sherbim klienti shef furre buke ndihmese ne fur...

Operatore finance

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje, operator njesie per qytetin e gjirokastres. aftesite dhe kualifikimet: *te kene perfunduar arsimin e larte. *te kete eksperience pune. *te kete fleksibilitet ne orare. *te jene zoterues te paketes microsoft office . *te kene aftesi komunikimi. *te kete aftesi organizuese. te ...

Financiere

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servise shpk kerkon te punesoj: financiere. kandidatja duhet te plotesoje keto kritere: *te kete perfunduar studimet e larta. *te njoh programin bilanci. *te kete minimalisht 2 vite eksperience ne te njejtin pozicion. *te jete person i komunikushem dhe te kete fleksibilitet ne orare. *te jete i afte per te punuar ne grup dhe te bash...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist ar bi service shpk

Ekonomist ar bi service shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane