Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Alexander Chapman (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Alexander Chapman

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Financial recruitment consultant

Alexander Chapman

-
Prishtinë, Kosovë
Financial recruitment consultant alexander chapman is a specialist recruitment company headquartered in london who is expanding with a new office in kosovo. last year despite the pandemic we had a very strong year, achieving record breaking months and quarters. we recruit across the following sectors in finance: quantitative analytics qua...

Financial recruitment consultant

Alexander Chapman

-
Prishtinë, Kosovë
Financial recruitment consultant alexander chapman is a specialist recruitment company headquartered in london who is expanding with a new office in kosovo. last year despite the pandemic we had a very strong year, achieving record breaking months and quarters. we recruit across the following sectors in finance: quantitative analytics qua...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist alexander chapman

Ekonomist alexander chapman dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane