Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AlProfit Consult (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - AlProfit Consult

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist/e

AlProfit Consult

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni i punës: ekonomist/e (me dhe pa eksperiencë pune) rreth punëdhënësit alprofit consult – zyrë kontabiliteti ne ofrojmë shërbime profesionale të personalizuara në këto fusha: (a) këshillim financiar, (b) shërbime kontabiliteti, (d) shërbime të taksave, (e) implementim të programit financiar quickbooks e trajnime në fush...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist alprofit consult

Ekonomist alprofit consult dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane