Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Akademia Progress (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres kerkohet ekonomist (m) junior

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomisti (m) junior ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te jete njohes shume i mire i italishtes -te kete mbaruar universitetin ne deget ekonomike -te jete njohes shume i mire i paketes microsoft office -te kete disponibilitet te menjehershem -te ...

Durres kerkohet financiere e pare - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje financiereje te pare ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -te kete minimumi 5 vite eksperience ne kompani tregtare -te kete mbaruar finance kontabilitet -te kete disponibilitet te menjehershem ofrohet: orari: e hene e premte 08:00-16:30 e shtune 08:0...

Durres kerkohet as.ekonomist

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje as.ekonomist (m) ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete studiuar ne degen finance kontabilitet -te jete njohes i te pakten nje programi financiar -te kete disponibilitet te menjehershem -te jete korrekt dhe i pergjegjshem ofrohet: paga 40.000l ...

Maminas kerkohet ekonomiste me 1 vit eksperience

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomiste me 1 vit eksperience ne maminas kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet 2.te kete minimumi 1 vit eksperience 3.te kete disponibilitet te menjehershem ofrohet: transporti nga durresi nje vakt i p...

Maminas kerkohet financiere

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje financiere ne maminas kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet 2.te kete minimumi 5 vite eksperience 3.te kete disponibilitet te menjehershem ofrohet: transporti nga durresi nje vakt i perfshire paga: 70.00...

Durres kerkohet ekonomiste

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomiste ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet 2.te mos jete ne marredhenie shkolle 3.te kete minimumi 6 muaj eksperienca te meparshme 4.te kete disponibilitet te menjehershem 5.te jete ...

Durres kerkohet ndihmese ekonomiste

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ndihmese ekonomiste ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte, preferohet ne finance 2.te kete minimumi 6 muaj eksperienca te meparshme 3.te jete njohese shume e mire e te pakten nje programi financiar 4.te kete disp...

Durres kerkohet asistent financier

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistenti financier kriteret qe duhet te plotesoj kandidati jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance – kontabilitet 2.te kete disponibilitet te menjehershem 3.te jete i shkathet dhe i komunikueshem dhe te di te jete bashkepunues 4.te kete eksperienca te m...

Durres kerkohet financiere

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje financiere ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet 2.te kete disponibilitet te menjehershem 3.te kete minimumi 5 vite eksperience 4.mosha e preferuar 30+ ofrohen: kushte shume te mira pune o...

Tirane kerkohet ekonomiste junior

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomiste junior ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne finance kontabilitet bachelor + master shkencor 2.te kete mestare te larte 3.te kete disponibilitet te menjehershem ofrohet pagesa: 45.000l neto ​​​​​​​ ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist akademia progress

Ekonomist akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane