Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ALBAWINGS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

ekonomist - ALBAWINGS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Junior assistant in the finance department

ALBAWINGS

-
Tiranë, Shqipëri
Albawings is currently looking for a highly motivated candidate for the open vacancy of: junior assistant in the finance department. qualification/requirement: university degree in economic faculty: accounting department (preferred candidates with an average above 8). minimal 1-2 year of experience in the same profile. advanced knowledge ...

Senior accountant in finance department

ALBAWINGS

-
Tiranë, Shqipëri
Albawings is currently looking for a highly motivated candidate for the open vacancy of: senior accountant in finance department. the candidate should fulfill these duties and criteria as follows: computation of taxes owed by the company and prepare tax returns, ensuring compliance with payment, reporting and other tax requirements. proce...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist albawings

Ekonomist albawings dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane