Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:4PV.AL (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

ekonomist - 4PV.AL

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shengjin, ofroj vend pune financier/e, ekonomist/e

4PV.AL

-
Shqipëri
Ofroj vend pune financier/e, ekonomist/e, me eksperience pune. kushtet e punes dhe paga shum te mira. te interesuarit te dergojne cv-ne ne adresen e emailit: punesime@hotmail.com + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist 4pv al

Ekonomist 4pv al dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane