Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 145 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer - e re

Baufixit sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania baufixit sh.p.k ,fabrike e prodhimit te materialeve te ndertimit kerkon te punesoje graphic designer. detyrat të konceptojë dizajne bazuar në porositë e klientëve; të realizojë konceptimin e materialeve promocionale, për produkte/promocione/fushata etj; të mendojë në mënyrë kreative për të nxjerrë ide dhe koncepte të r...

Graphic designer

F&M Reklama

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fm reklama është një nga kompanitë kryesorë në tregun e reklamave në shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3d, punime profesionale të teknologjisë led, reklama në seri, billborde, karburante, stenda pro...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
Po kerkojme graphic designer me aftesi shume te mira. nese je i/e apasionuar pas graphic designe,ke njohuri te mira mbi programet e design, te pelqen inovacioni,bota digitale dhe deshiron te zhvillohesh me tej.ti je i/e duhuri/a. puna eshte 4 ore.(part-time) cfare kualifikimesh duhet te kesh qe te jesh kandidati potencial? di te perdor: a...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
The ideal candidate will have strong creative skills and a portfolio of work which demonstrates their passion for illustrative design and typography. this candidate will have experiences in working with numerous different design platforms such as digital and print forms. responsibilities the graphic designer in detail is in charge of the ...

Graphic designer

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit telefonisë fikse, televizionit e tj për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkojme te punesojme graphic designer prane departamentit marketing. detyrat ndje...

Graphic designer

Altech Solutions

-
Shqipëri
Altech solutions kerkon graphic designer: - te ndertoj grafike per webfaqet e klienteve, te ndertoj web template ne pdf - te ndertoje logo, banner, etj. punohet: - nga e hena ne te premte (shtune dhe e diele pushim) - orari nga ora 9:00 deri 18:00 *1 ore pushim dhe minuta 5-10 pushim brenda orarit. - me kontrate te rregullt pune sipas kod...

Graphic designer

Abissnet sh.a.

-
Shqipëri
Abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit telefonisë fikse, televizionit e tj për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkojme te punesojme graphic designer prane departamentit marketing. detyrat ndjek dhe mirëm...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
One gift - graphic designer (f) ps , ai , corel draw -kancelari (f) -menaxhim rrjeteve sociale (f) oraret e punes me marresveshje . me kohe te plote 8 ore/dite ose pjesshem 4 ore/dite paga+sigurime mundesi zhvillimi . onegift21@gmail.com

Graphic designer

AT Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
The ideal candidate will have strong creative skills and a portfolio of work which demonstrates their passion for illustrative design and typography. this candidate will have experiences in working with numerous different design platforms such as digital and print forms. responsibilities the graphic designer in detail is in charge of the ...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
𝐆𝐫𝐚𝐩𝐡𝐢𝐜 𝐃𝐞𝐬𝐢𝐠𝐧𝐞𝐫 | 𝐅𝐮𝐥𝐥 𝐭𝐢𝐦𝐞 * 𝐏𝐚𝐠𝐚 𝟔𝟎’𝟎𝟎𝟎 𝐀𝐋𝐋 (neto) kriteret qe duhet te plotesoje kandidati: - njohuri te paketes adobe (illustrator, photoshop, indesign) - njohuri ne principet e design-it,formes, ngjyrave, tipografise, komunikimit vizual dhe multimedial. - aftesia krijuese - njohuri te mire te gjuhe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer shqiperi

Njoftime pune designer shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane