Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Blue Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Kualifikimet: diplomë e shkollës së mesme, i preferuar universiteti ne drejtimet komunikim vizuel, dizajn grafik ose marketing të ketë përvojë punë të ngjashme, aftesii në menaxhimin e problemeve në situata të ndryshme, njohja e gjuhës angleze, të jetë energjik, të ketë aftësi të punës nën stres, të jetë me vetë iniciativë, aftësi të mira...

Graphic designer

SG design

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme dizenjues me eksperience ne dizenjime grafike per tu bashkuar me ne! biznesi ndodhet ne londer qe do filloje aktivitetin e tij se shpejti. roli perfshin si me poshte: - te keni nje portofol te pasur me punet tuaja. - aftesi te punoni me logot, reklamat , posterat etj. - rishikime te pakufizuara mereni 50% e komisionit te punes du...

Graphic designer

SG design

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme dizenjues me eksperience ne dizenjime grafike per tu bashkuar me ne! biznesi ndodhet ne londer qe do filloje aktivitetin e tij se shpejti. roli perfshin si me poshte: - te keni nje portofol te pasur me punet tuaja. - aftesi te punoni me logot, reklamat , posterat etj. - rishikime te pakufizuara mereni 50% e komisionit te punes du...

Freelance graphic designer

Everpost

-
Prishtinë, Kosovë
Permission to post admin/s, thank you! hello, everyone! we are seeking highly skilled graphic designers who will work remotely (home-based) , have a reliable internet connection, and years of experience. please use this link if you or anyone you know is interested in applying: https://everpost.typeform.com/to/nbyfoss0 who we are: nurture ...

Web designer needed

SG Design

-
Prishtinë, Kosovë
Ne jemi në kërkim per dy web designers. do të krijoni wordpress site bazuar në nevojat dhe biznesin e klientëve. duhet të ketë njohuri dhe portfolio të punës së kaluar. disa përvojë të kodimit dhe modelim ux / ui pozicioni do te jete free lancer. disa punë do të redaktojnë faqet ekzistuese ose të rregullojnë problemet. ose do të krijoni f...

Ofert per punsim

StartUp

-
Prishtinë, Kosovë
Përshëndetje unë quhem syart kastrati i lindur në zvicër dhe jetojë në cyrih kam punuar me c#, vb.net, html, po ashtu kam punuar financa me privat equity. ne jemi duke e hapur një kompani në bashkpunim me dy partnerë zvicëran, ku njëri është profesorë i fushës së it-së dhe tjetri është një ndërmarrës si drejtuesë dhe krijues i disa kompan...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer te tjera

Njoftime pune designer te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane