Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ui/ux designer

Talenko

-
Prishtinë, Kosovë
About the company based in the heart of prishtina, we have a flexible working culture topped up with regular team events and lunches.we foster a no bullshit, down to earth, yet high caliber work environment where the best argument counts.being highly dynamic and results driven, we have a "move fast and break things" culture, here for the ...

Praktike per ui/ux designer

OUTKOS SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Përshëndetje, në outkos jemi duke kërkuar persona të cilët janë të interesuar për internships (praktikë ) me mundësi punësimi për ui/ux and web designer . praktika është me pagesë dhe do te zgjasë 6 muaj pranë zyreve tona në prishtinë (dragodan). të gjithë kandidatët ju lutemi qe ta dergojnë cv -në e-mailin: [email protected]

Kosovaoutsource ui/ux web designer

KosovaOutsource LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Tung njerëz, në kompaninë tonë kosovaoutsource jemi duke kërkuar persona të cilët janë të interesuar për praktikë me mundësi punësimi për ui/ux dhe web dizajner. praktika është me pagesë dhe do të zgjasë 6 muaj, për shkak të situatës puna bëhet nga shtëpia. të gjithë kandidatët ju lutemi që ta dergojnë cv në e-mailin: [email protected] #k...

Praktikant në web design/web designer

EagleOrbit IT Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Praktikant në web design/web designer eagelorbit itsolutions l.l.c. mundëson studentëve dhe personave të interesuar, zhvillimin epraktikës vullnetare në web development. përshkrimi ipunës dizajneri i uebitpritet të dizajne profesionale dhe kreative për webfaqe dhe web aplikacione tëndryshme. kualifikimet përvojë pune edëshmuar si web desi...

Praktikant në app development

EagleOrbit IT Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Praktikant në app development eagelorbit itsolutions l.l.c. mundëson studentëve dhe personave të interesuar, zhvillimin epraktikës vullnetare në web development. përshkrimi i punës dizajneri i uebitpritet të dizajne profesionale dhe kreative për webfaqe dhe web aplikacione tëndryshme. kualifikimet përvojë pune edëshmuar si web designer af...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer praktike

Njoftime pune designer praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane