Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

designer - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 57 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer - e re

Baufixit sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania baufixit sh.p.k ,fabrike e prodhimit te materialeve te ndertimit kerkon te punesoje graphic designer. detyrat të konceptojë dizajne bazuar në porositë e klientëve; të realizojë konceptimin e materialeve promocionale, për produkte/promocione/fushata etj; të mendojë në mënyrë kreative për të nxjerrë ide dhe koncepte të r...

Graphic designer

F&M Reklama

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fm reklama është një nga kompanitë kryesorë në tregun e reklamave në shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3d, punime profesionale të teknologjisë led, reklama në seri, billborde, karburante, stenda pro...

Graphic designer

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit telefonisë fikse, televizionit e tj për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkojme te punesojme graphic designer prane departamentit marketing. detyrat ndje...

Graphic designer

AT Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
The ideal candidate will have strong creative skills and a portfolio of work which demonstrates their passion for illustrative design and typography. this candidate will have experiences in working with numerous different design platforms such as digital and print forms. responsibilities the graphic designer in detail is in charge of the ...

Graphic designer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne webdevelopment edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 4 graphic designer (f) aftësitë e kërkuara: – të ketë eksperiencë pune. – të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizualiteti – të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve – të jetë fleksibël, entuziast dhe konf...

Graphic designer

Kontakt.al

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer kontakt eshte ne kerkim te talenteve te reja me prirje artistike per “graphic designer” behu pjese e departamentit te dizajnit kontakt! per te kuptuar me teper mbi punen e tyre vizitoni faqen zyrtare ne web kontakt.al projektues grafik elementet kyc për dizajnerët grafikë: * krijimtaria dhe inovacioni i jashtëzakonshëm * ...

Graphic designer

ola1 sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ola 1 shpk (www.ola1.com ) kerkon te punesoje graphic designer me keto kualifikime: 1. diplome universitare ne kete fushe. 2. eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra qe i permbahen ketij profili. 3. njohje e padiskutueshme e programeve adobe illustrator, photoshop, corel draw, etj. 4. nje portofol te puneve te...

Graphic designer

We are hiring ! new job opportunity #graphicdesigner apply now on our website or sent your application via email.

Graphics designer

Hil Group sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi i punës: - të ketë pervojë në krijim të përmbajtjes vizuale - të ketë vetiniciativë dhe të jetë në gjendje të menaxhoj detyrat dhe përgjegjësite e ekipit të dizajnit - të ketë të zhvilluar mendimin kritik dhe të jetë në gjendje të krijojë koncepte dhe ide të reja - të ketë njohuri të programeve: adobe illustrator, photoshop. - ...

Graphic designer

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
In the american school of kosova we are seeking a new graphic designer to join our team. you will be designing a wide variety of things across digital and offline media. to be successful in this position, you’ll be a self-starter, capable of delivering brilliant creative ideas, and show amazing attention to detail. role and responsibiliti...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer kohe e plote

Njoftime pune designer kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane