Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

designer - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Poliklinika Dermolife

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi klinika dermolife po kërkon një kandidat potencial për pozicionin e graphic designer për t'u bashkuar me ekipin e saj. kandidati ideal duhet të ketë aftësi të shkëlqyera krijuese, një portofol pune që demonstron pasionin e tij/ saj për dizajnin ilustrues dhe tipografinë. gjithashtu, kandidati duhet të ketë përvojë në punën me p...

Dizajner

Savage

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi savage kerkon: dizajner detyrat kryen prodhimin e reklamave, koopertinave të librave, modeleve grafike, imazheve, logove, broshurave, posterave dhe materialeve të tjera promocionale sipas nevojave të shoqërisë për dizenjimin e nevojave grafike për produktet/shërbimet e kompanisë. administron dhe mbikëqyr prodhimin e materialeve...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer kohe e pjesshme

Njoftime pune designer kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane