Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:web design (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(1)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë

designer - web design

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohen graphic designer ne frankfurt, gjermani

Kërkohet graphic designer në frankfurt, gjermani ka filluar përzgjedhja e cv! 👉 mënyra e aplikimit : të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv e tyre (formati word + foto) në e-mail 📧ercalbania@gmail.com. për më shumë informacion na telefononi në ☎️0699306646

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer web design

Njoftime pune designer web design dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane