Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Teknologji e Informacionit (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

designer - Teknologji e Informacionit

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Product owner

Radix

-
Prishtinë, Kosovë
Product owner about us at radix, we are on a mission to change how the multifamily industry makes decisions by providing the best insights into market trends fueled by better data. our solution empowers users to drive top-line revenue growth by equipping them with real-time data and visualization tools. radix was founded in 2015 and has a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer teknologji e informacionit

Njoftime pune designer teknologji e informacionit dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane