Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Designer

Artifiko

-
Tiranë, Shqipëri
Ekipi jone i dizajnit po zgjerohet dhe prandaj na duhet dikush qe te na ofroj ndihmen e duhur. ne kete pozicion kerkohen aftesi te mira ne photoshop dhe illustrator, gjithashtu dhe aftesi persa i perket punimeve handmade. procesimi i porosive te cilat jane te gjitha te personalizueshme. dhe ndarja e puneve te tjera me ekipin.

Fashion designer

Vp

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet nje dizajnerë .te punoj part ose full time (mund te me kontaktojne dhe personat qe kane shkathtesi ne kete drejtim nuk eshte obligative fk)

Junior graphic designer

Tshirt Collective sh.p.k.

-
Prishtinë, Kosovë
Job brief we are looking for a junior designer to create engaging designs according to requirements. you will work under the supervision of a senior designer to produce high-quality work. in this role, you should be highly creative and have a sharp eye for details. if you’re passionate about design and eager to learn more, we’d like to me...

Senior graphic designer

Tshirt Collective sh.p.k.

-
Prishtinë, Kosovë
Job brief we are looking for a senior designer to produce and oversee digital and print creative solutions to address our marketing needs. to be successful in this role, you should have in-depth knowledge of graphic design, styles and layout techniques. you should also have experience executing marketing projects from conception to produc...

Freelance graphic designer

Everpost

-
Prishtinë, Kosovë
Permission to post admin/s, thank you! hello, everyone! we are seeking highly skilled graphic designers who will work remotely (home-based) , have a reliable internet connection, and years of experience. please use this link if you or anyone you know is interested in applying: https://everpost.typeform.com/to/nbyfoss0 who we are: nurture ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer te tjera

Njoftime pune designer te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane