Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Programues Sistemesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Programues Sistemesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sviluppatore front end - e re

Crispy Bacon shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi quando apri un'app o navighi su un sito web cerchi l'effetto wow ed un'esperienza utente rapida ed intuitiva? in crispy bacon cerchiamo proprio quel lato croccante per creare esperienze memorabili, ogni giorno. per questo siamo alla ricerca di un front end developer senior da inserire nel nostro team! se ami il digitale e sai i...

Sviluppatore mobile - e re

Crispy Bacon shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi sai sviluppare progetti concepiti e realizzati esclusivamente per le piattaforme mobile, e quando scarichi una nuova app cerchi sempre l'effetto wow? saper realizzare e implementare applicazioni per periferiche mobile che dialogano con le persone non è una cosa facile ma in crispy bacon cerchiamo ogni giorno di dare vita ad esp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer programues sistemesh

Njoftime pune designer programues sistemesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane