Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher Marketingu (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Menaxher Marketingu

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialiste marketingu

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një specialiste marketingu në tiranë, per nje kompani prestigjioze ne industrine e ndertimit. detyrat të performojë detyra të përditshme, si update me material (foto/video) për kategoritë e website dhe rrjeteve sociale përkatëse. menaxhimi i aktiviteteve të marketingut jashtë ose brenda zyre, duke demonstruar ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer menaxher marketingu

Njoftime pune designer menaxher marketingu dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane