Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing Dixhital (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Marketing Dixhital

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Content creator & copywriter

Sinteza Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi sinteza.digital bazuar ne tirane, me operacione brenda dhe jashte shqiperise, ne ndertojme dhe implementojme strategji marketingu efektive dhe te fokusuara ne rezultate per kompani inovative. ne kemi aftesite, njohurite dhe ekspertizen per te keshilluar dhe per te realizuar fushata te suksesshme marketingu. kerkojme te punesojm...

Specialist marketingu digital

Zita Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi toscana agrovital kërkon të punësojë specialist marketingu digital vendndodhja : hotel/restorant vila toscana, rrugës për në ndroq, km 12. detyrat menaxhon dhe mirëmban rrjetet sociale të shoqerisë realizon me profesionalizëm editimin e fotove & videove të kerkuara krijon dhe ndjek kalendarin e postimeve ne rrjetet sociale te e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer marketing dixhital

Njoftime pune designer marketing dixhital dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane