Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Influence Advertising

-
Prishtinë, Kosovë
Ne jemi në kërkim të dizajnerëve grafikë të talentuar, krijues dhe punëtorë për t'iu bashkuar ekipit tonë. na dërgoni cv dhe portofolin tuaj në: [email protected] afati i fundit për paraqitjen e aplikimit tuaj është data 15 shtator.

Graphics designer

Hil Group sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi i punës: - të ketë pervojë në krijim të përmbajtjes vizuale - të ketë vetiniciativë dhe të jetë në gjendje të menaxhoj detyrat dhe përgjegjësite e ekipit të dizajnit - të ketë të zhvilluar mendimin kritik dhe të jetë në gjendje të krijojë koncepte dhe ide të reja - të ketë njohuri të programeve: adobe illustrator, photoshop. - ...

Graphic designer

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
In the american school of kosova we are seeking a new graphic designer to join our team. you will be designing a wide variety of things across digital and offline media. to be successful in this position, you’ll be a self-starter, capable of delivering brilliant creative ideas, and show amazing attention to detail. role and responsibiliti...

Graphic designer

Expert Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
𝐏𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤𝐞 𝐦𝐞 𝐦𝐮𝐧𝐝𝐞𝐬𝐢 𝐩𝐮𝐧𝐞𝐬𝐢𝐦𝐢 -𝑮𝒓𝒂𝒑𝒉𝒊𝒄 𝑫𝒆𝒔𝒊𝒈𝒏𝒆𝒓 (2 pozita), ne jemi duke kërkuar 2x graphic designer për t'u bashkuar me ekipin tonë. 𝐑𝐨𝐥𝐞𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐠𝐣𝐞𝐠𝐣𝐞𝐬𝐢𝐭𝐞: zhvillimi i marketingut dhe pasurive dixhitale (krijuesit e mediave sociale, reklamat, infografikat, ilustrimet e produkt...

Information designer intern

Manaferra

-
Prishtinë, Kosovë
7 reasons to love information design and pursue it as a career the perfect role for creative minds at the heart of every good communication is design it is a growing industry there are plenty of opportunities for career progression today’s buyers have a short attention span: communicate what's important instantly you get to work with a wi...

Graphic designer internship

Reetix Digital

-
Prishtinë, Kosovë
Reetix digital is a start-up company operating world wide. we are looking for a graphic designer to create engaging and on-brand graphics for a variety of media. requirements: - fluent in english - creative - basic knowledge in graphic design tools the graphic design internship includes: - work on the look and feel of team communications ...

Graphic designer internship

Reetix Digital

-
Prishtinë, Kosovë
Reetix digital is a start-up company operating world wide. we are looking for a graphic designer to create engaging and on-brand graphics for a variety of media. requirements: - fluent in english - creative - basic knowledge in graphic design tools the graphic design internship includes: - work on the look and feel of team communications ...

Designer and video editor

Sinteza.Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Sinteza digital është një agjensi marketingu mediash sociale, e themeluar në 2019. me qendër në tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen. ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura p...

Social media post designer

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Eagle heads group’s mission is to create vertically integrated consumer brands that deliver happiness across the globe. from our headquarters in tirana, our multi-disciplinary international team of innovators leverages technology and behavioral science to design an amazing customer experience. we are looking for a dynamic social media pos...

Seeking experienced graphic designer - albania software house

Albania Software House

-
Tiranë, Shqipëri
The role is very diverse but mainly combine from 60% web design, 20% ui/ux and 20% of marketing. requirements: - at least two years of web and/or ui design from online/web companies- must! - experience with digital marketing design (banners, landing pages, etc..); - design original pieces, including illustrations and infographs; - experie...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer marketing

Njoftime pune designer marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane