Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Inxhinieri Telekomunikacioni (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

designer - Inxhinieri Telekomunikacioni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fiber optics design operator

Digital Group

-
Tiranë, Shqipëri
About the job a fiber optics designer maps out and develops communication networks. the design engineer addresses essential details such as conceptualizing and planning design of a fiber optic network. they are responsible for all elements of preparing from the ground up and play an active role in maintaining the client’s fiber-optic netw...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer inxhinieri telekomunikacioni

Njoftime pune designer inxhinieri telekomunikacioni dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane