Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ui/ux designer

MAIA

-
Prishtinë, Kosovë
Maia is looking for experienced and passionate ui/ux designer. responsibilities · collect and examine the needs of the user. · consult engineers and product designers regarding the product · plan and implement new designs · optimize existing user interface designs · test for intuitivity and experience · identify new product improvement op...

Software test designer

imbus Peja L.L.C.

-
Pejë, Kosovë
Imbus peja l.l.c. announces a job vacancy for an experienced tester who will be engaged in a full-time in international project. we are looking for qualified staff (m/f) who are interested in the fields of software testing and quality assurance. we would like to entrust you with the following criteria: 1. experience in software testing 2....

Senior web designer

Goodie Web Group

-
Tiranë, Shqipëri
Goodie web group is an innovative digital marketing company active in italy, spain, france & uk, with a strong focus on lead generation solutions for any industry and currently working with acclaimed brands. our company culture is driven from a mixed fuel of energy, motivation, experimentation and constant challenges. in the capital tiran...

Web designer needed

SG Design

-
Prishtinë, Kosovë
Ne jemi në kërkim per dy web designers. do të krijoni wordpress site bazuar në nevojat dhe biznesin e klientëve. duhet të ketë njohuri dhe portfolio të punës së kaluar. disa përvojë të kodimit dhe modelim ux / ui pozicioni do te jete free lancer. disa punë do të redaktojnë faqet ekzistuese ose të rregullojnë problemet. ose do të krijoni f...

Product designer in pristina

The HeadHunter Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Job good! life good! the headhunter group is an innovative staffing and recruiting company operating in the usa, albania, kosovo, montenegro, macedonia, bosnia & herzegovina, greece, serbia, and cyprus. we offer the newest mentality in the staffing industry and our core businesses are candidates and clients. for our client, we are looking...

Graphic designer (ui/ux)

dieseo GmbH

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer (ui/ux) we are looking for a passionate ui/ux designer to support various internal and client based web design projects. our ideal candidate is a proactive problem solver with strong research, strategy, prototyping, and interaction design skills. you’ll be heavily involved in the project process. must be great at envision...

Ui/ux & web designer

NSH SPINP AGENCY

-
Prishtinë, Kosovë
Ui/ux & web designer spinp agency shpallë konkurs për 1 vend të lirë të punës për, ui/ux & web designer, me kontratë të rregullt të punës. nga kandidatët kërkohet: - të keni minimum 1 vit përvojë pune në fushën e dizajnit të webit, softwerëve dhe/apo aplikacioneve, - të bëni zgjidhje moderne për web & software design, - të përmbushni njoh...

Praktike per ui/ux designer

OUTKOS SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Përshëndetje, në outkos jemi duke kërkuar persona të cilët janë të interesuar për internships (praktikë ) me mundësi punësimi për ui/ux and web designer . praktika është me pagesë dhe do te zgjasë 6 muaj pranë zyreve tona në prishtinë (dragodan). të gjithë kandidatët ju lutemi qe ta dergojnë cv -në e-mailin: [email protected]

Kosovaoutsource ui/ux web designer

KosovaOutsource LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Tung njerëz, në kompaninë tonë kosovaoutsource jemi duke kërkuar persona të cilët janë të interesuar për praktikë me mundësi punësimi për ui/ux dhe web dizajner. praktika është me pagesë dhe do të zgjasë 6 muaj, për shkak të situatës puna bëhet nga shtëpia. të gjithë kandidatët ju lutemi që ta dergojnë cv në e-mailin: [email protected] #k...

Assistdigital tirana senior ux designer

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client’s performance. for our office in tirana, we are looking for a senior ux designer what will you do? elaborate concept of design for new digital services (web,...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer it dhe zhvillim softesh

Njoftime pune designer it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane