Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Graphic Designer (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Graphic Designer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

AT Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
The ideal candidate will have strong creative skills and a portfolio of work which demonstrates their passion for illustrative design and typography. this candidate will have experiences in working with numerous different design platforms such as digital and print forms. responsibilities the graphic designer in detail is in charge of the ...

Graphic designer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne webdevelopment edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 4 graphic designer (f) aftësitë e kërkuara: – të ketë eksperiencë pune. – të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizualiteti – të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve – të jetë fleksibël, entuziast dhe konf...

Graphic designer

Kontakt.al

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer kontakt eshte ne kerkim te talenteve te reja me prirje artistike per “graphic designer” behu pjese e departamentit te dizajnit kontakt! per te kuptuar me teper mbi punen e tyre vizitoni faqen zyrtare ne web kontakt.al projektues grafik elementet kyc për dizajnerët grafikë: * krijimtaria dhe inovacioni i jashtëzakonshëm * ...

Graphic designer

ola1 sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ola 1 shpk (www.ola1.com ) kerkon te punesoje graphic designer me keto kualifikime: 1. diplome universitare ne kete fushe. 2. eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra qe i permbahen ketij profili. 3. njohje e padiskutueshme e programeve adobe illustrator, photoshop, corel draw, etj. 4. nje portofol te puneve te...

Graphic designer

We are hiring ! new job opportunity #graphicdesigner apply now on our website or sent your application via email.

Durres kerkohet graphic designer

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje graphic designer ne durres 1.njohuri te adobe creative cloud, illustrator, indesign dhe photoshop 2. njohuri te mira te microsoft office 3. aftesi te shkelqyera komunikimi ne anglisht 4. minimumi 2 vite eksperienca te meparshme 5. te jene te updatuar per trendet e ...

Ofrohet mundesi punesimi : grafic designer.

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë kerkon te punesoje : grafic designer . detyrat dhe përgjegjësitë: asiston sipas nevojave të ndryshme që paraqiten; kandidati të ketë kreativitet dhe imagjinatë; preferohen kanditatë me eksperincë të mëparshme në këtë fushë...

We are looking for graphic designer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web development edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 2 graphic designer (f) aftesite e kerkuara: te kete eksperience pune. te jete i kujdesshem ndaj detajeve. te jete original, me sens te larte kreativiteti dhe vizualiteti. te dije anglisht. te jete fleksibel, entuzi...

Po kerkojme graphic designer per tu bashkuar skuadres tone.

Estrella Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Nëse je i apasionuar pas graphic design,social media dhe ke njohuri mbi google advertise dhe dëshiron të zhvillohesh më tej, ti je i duhuri për t’iu bashkuar skuadres tonë. detyrat dhe pergjegjësite: pergatit design te ndryshem sipas kerkesave dhe projekteve te kompanise. të krijoj materiale imazhe/video në funksion të rrjeteve sociale të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer graphic designer

Njoftime pune designer graphic designer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane