Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Designer (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Designer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Invocrown shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi invocrown shpk is looking for a graphic designer to join our team. the successful applicant will have an understanding of marketing, production, website design, corporate identity, product packaging, advertisements, and multimedia design. detyrat part of the work is graphic treatment of different materials we will need for our ...

Graphic designer

AT Consulting Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi the graphic designer produces the illustrations of the requested technical documentation, using graphic elaboration tools,following the customer's standards and the operative recommendations of the technical writers. detyrat responsibilites and activities: the graphic designer in detail is in charge of the following responsibil...

Graphic designer

Dart Marketing & Communication

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dart marketing &communication eshte ne kerkim te pozicionit: graphic designer detyrat të dizenjojë fushata marketingu për klientë; të jetë krijues duke ofruar ide inovatore në design; zhvillim/propozim kompozime grafike që i përshtaten kërkesës së klientit; prezantim idesh dhe konceptesh të reja për klientët; realizim projektes...

Graphic designer

F&M Reklama

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi je i apasionuar pas dizajnit dhe risive të fundit? je i kujdesshëm ndaj detajeve në përmbylljen e një projekti? ti je i duhuri për ne! kualifikimet arsimim në grafik dizajn, pikturë, arkitekturë, etj. përvojë pune jo më e pakët se 2 vite si dizajner. njohuri dhe përvoja trajnimi e kualifikimi në dizajn, pikturë, fotografi. njoh...

Graphic designer

Evolve Web Studio shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi evolve web studio kërkon të zgjeroj stafin e saj dhe të punësojë graphic designer. evolve web studio, operon ne vendin tonë prej më shumë se 8 vitesh dhe në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të asaj, kërkon të punësoje: graphic designer përshkrimi i punës: kërkojmë graphic designer i cili ka dëshirë të punoj me larmishëmrinë e...

Graphic designer

Jobinalbania

-
Tiranë, Shqipëri
Job in albania, la divisione delle risorse umane di ‘in italian network sh.p.k.’, per conto di un’azienda cliente con sede a kashar (tirana), ricerca un: graphic designer la risorsa inserita, si occuperà della realizzazione e sviluppo di progetti grafici a supporto di un’ampia varietà di prodotti del settore stampa, della creazione di log...

3d graphic designer

AT Consulting Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi il 3d graphic designer realizza in modo creativo progetti di grafica 3d per i clienti rispettandone consegne e tempistiche e garantendone la soddisfazione. detyrat modellare e ottimizzare i file 3d con software autodesk maya e vred impostare la scena virtuale (vred) render di immagini (vred) creazione libreria materiali 3d dise...

Senior ux designer

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client's performance. for our office in tirana, we are looking for a : senior ux designer detyrat what will you do? elaborate concept of design for new d...

Ux/ui designer

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi royal york property management eshte nje kompani prestigjoze kanadeze per menaxhimin e pronave me qera , e cila ka nisur aktivitetin ne 2010 dhe eshte e bazuar ne toronto, ontario. rypm po kerkon te zgjerohet ne te gjithe boten dhe jo vetem ne kandane jugore. kjo kompani ka nje pervoje te gjere ne menaxhimin e pronave per qira ...

Designer/faqoses per punime editoriale ne gjuhen italiane

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, shoqëri lider në sektorin e publikimeve shkencore e specializuar në botimin, shitjen dhe shpërndarjen e produkteve informative të abonimit si libra, revista, dhe kurse formimi në fushën mjekësore dhe juridike. kërkon; faqosës p ërshkrimi i pun ës: zhvillimi i layout/design grafik ku përfshihen tekstet, titujt, foto...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer designer

Njoftime pune designer designer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane