Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vend pune! durres!

KL-ED Fiber

-
Durrës, Shqipëri
Kl-ed fiber eshte nje kompani e cila operon ne zonen e durresit ne fushen e telekomunikacionit e cila kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet: it-support, specialist terreni fiber dhe graphic designer. te interesuarit te dergojne cv-ne ne adresen e-mailit: [email protected] vendosni ne subjekt pozicionin per te cilin po aplikoni! per me s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer call center

Njoftime pune designer call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane