Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Art dhe Dizajn (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

designer - Art dhe Dizajn

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teutacompany creative designer

TeutaCompany

-
Tiranë, Shqipëri
Detyra dhe përgjegjësi: - krijon imazhe grafike për komunikime të brendshme të kompanisë; -krijon dhe harton video sipas kërkesave specifike të kompanisë dhe departamentit; - përgatit materiale promocionale të kompanisë nga aspekti vizual; -përgatit publikimet e brendshme dhe të jashtme nga pikëpamja grafike duke siguruar implementimin e ...

Motion graphic designer (3) - e re

The Faktory Group

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for 3 resources that deals with managing a team of video editors and graphic design, that has a proven ability in drafting the creative concept for the creation of videos or animated graphics, starting from the brief. for this reason, experience in motion graphics and video is required (consolidated professional experience ...

Graphic and web designer - e re

The Faktory Group

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for 5 web and graphic designer . main responsibilities graphic and web designing for standard and custom projects (ui) ux designing photo editing and post-processing creation of gif, cinemograph, 3d images, parallax images, social content skills and requirements two (2)+ years of experience in graphic and web design experti...

Graphic designer (m/f/x)

A&O Hostels

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer (m/f/x) as of now – full-time – pristina, kosovo a&o hostels: we are simple, honest and always with a smile. since our first opening in 2000 we are expanding europe-wide, true to our mission everyone can travel. with currently 39 hostels in 23 cities and 8 countries, we are by now europe’s largest hostel provider, making ...

Graphic designer (m/f/x)

A&O Hostels

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer (m/f/x) as of now – full-time – pristina, kosovo a&o hostels: we are simple, honest and always with a smile. since our first opening in 2000 we are expanding europe-wide, true to our mission everyone can travel. with currently 39 hostels in 23 cities and 8 countries, we are by now europe’s largest hostel provider, making ...

Dizajner/e grafik/e

Albi Commerce

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e ekipit tonë! “albi mall”, pjesë e albi group me kënaqësi vazhdonë rekrutimin për të plotësuar vendet e lira të punës. nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. andaj si rezultat i ...

Dizajner/e grafik/e

Albi Commerce

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e ekipit tonë! “albi mall”, pjesë e albi group me kënaqësi vazhdonë rekrutimin për të plotësuar vendet e lira të punës. nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. andaj si rezultat i ...

Dizajner grafik

Albi Commerce

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e ekipit tonë! “albi mall”, pjesë e albi group me kënaqësi vazhdonë rekrutimin për të plotësuar vendet e lira të punës. nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. andaj si rezultat i ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer art dhe dizajn

Njoftime pune designer art dhe dizajn dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane