Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Arsim & Edukim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motion graphic designer

Akademi.al

-
Tiranë, Shqipëri
Akademi.al është në kërkim të një designer 3d / 2d graphics motion për t'u bashkuar me ekipin tonë. ky individ do të përfshihet shumë në sjelljen e materialeve tona përmes tregimeve vizive. do të bashkëpunojë me ekipin e marketingut dhe do të jetë kryesisht përgjegjës për konceptimin dhe prodhimin e përmbajtjes lëvizëse 3d / 2d. kandidati...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer arsim edukim

Njoftime pune designer arsim edukim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane