Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkitekture (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Arkitekture

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Interior designer – arkitekt

Jeta Bakiri

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune interior designer. te interesuarit duhet te kene perfunduar studimet (ose ne vitin e fundit) ne degen arkitekture. gjithashtu te dije te perdore programet autocad 3d, sketch up, v-ray, 3d max, photoshop. eksperienca ne pune perben avantazh. kandidatet e interesuar te kontaktojne ne adresen e meposhtme te e-mail: info@az-...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer arkitekture

Njoftime pune designer arkitekture dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane