Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkitekturë (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Arkitekturë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Jungle SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer we are looking for a graphic designer to create visual and written content for our company’s social media and web pages. to be successful in this role, you should have experience with digital content. ultimately, you will help us reach our target audience by delivering both useful and appealing online information about ou...

Graphic designer

Jungle

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer we are looking for talented, creatively driven, detail-oriented graphic designer who is excited to be a key contributor to our team. responsibilities : develop design concepts of social media campaign and company communication design social media communication materials adhere to branding guidelines and style. maintain br...

Interior designer

Modium L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Përvoja dhe edukimi; • diplomë universitare në fushën e arkitekturës; • trajnime profesional për përdorim të aplikacioneve të arkitekturës; • trajnime bazike për përdorim të bim; • aftësi të mira të planfikimit të aktiviteteve; • njohuri të avancuara të kuptuarit dhe shkruarit të gjuhës shqipe dhe angleze; • njohuri të avancuara në përdor...

Arkitekt/interior designer

VISUALZ Studio

-
Prishtinë, Kosovë
Visualz studio eshte studio projektuese e re e cila operon ne prishtine dhe eshte ne kerkim te nje praktikanti me pagese per arkitekture/interior design. kualifikimet e nevojshme: - bachelor i arkitektures ose student i arkitektures; - njohja e programeve: archicad dhe 3ds max; - njohuri ne 3d modelim & renderim. - njohja e gjuhes angleze...

Kerkojme senior designer/developer

Proactive Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme senior designer/developer

Architect and interior designer

Apex Service Solution

-
Ferizaj, Kosovë
~ looking for partner ~ speak and understand english at professional level ~ office located in ferizaj ~ mon - friday 9am- 6pm ~ 3dmax studio ~ autocad ~ photoshop ~ high quality renderings that look realistic

Ketri web - ui/ux designer

Ketri Web

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë një ui/ux designer të talentuar për t'iu bashkuar ekipit tonë! kandidati ideal ka interes aktiv për ux, dëshiron të kuptojë se si njerëzit ndërveprojnë me pajisjet dhe teknologjinë, është i vendosur të zgjidhë problematikat e tyre dhe të thjeshtëzojë gjërat. veç kësaj, ai ose ajo ka minimalisht 3 vite përvojë në këtë fushë, një p...

Ketri web - graphic designer (tiranë)

Ketri Web

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të një individi të talentuar në pozicionin "graphic designer". kandidatët duhet të kenë të paktën 3 vite eksperiencë pune në këtë profil. detyrat - krijimi i brand books, branscapes - krijimi i wireframes, prototypes dhe user interfaces - krijimi i materialeve promovuese njohuri të domosdoshme teknike - koncepte teorike të ...

2 pozita te hapura pune per interior designer/ architect

Acordal Projecting

-
Prishtinë, Kosovë
Acordal projecting ka dy pozita te hapura pune: interior designer ose arkitekt. te interesuarit/at pergjithesisht do punojne nga shtepia. na duhen njerez te shkathet dhe kreativ ne projektim te enterierit kryesisht shtepi banimi, klinika dhe zyra. funksionaliteti dhe detajet ne projektim te ne cmohen shume. kushtet qe kerkohen: te keni te...

Internship ne fotografi

The Socials

-
Kosovë
Ofrohet internship dy mujor ne fotografi nga the socials. ne mbarim te internshipit do te pajiseni me certifikate. eshte nje mundesi shume e mire per te punuar me skuader profesionale prej graphic designer, photographers dhe video editor. vendet per kete pozicion jane te limituara. dergoni aplikimin tuaj me ane te nje cv-je ne email ose n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer arkitekture

Njoftime pune designer arkitekture dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane