Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

designer - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 156 rezultate (Këshilla për kërkim)

Cad designer - e re

ep & partners consultancy shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eppc albania is looking for a cad designer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. detyrat cad modelling and preparation of technical designs and drawings; activities and projects handled by multi-disciplinary teams ...

Interior designer

Tiranë, Shqipëri
Dza interiors , studio projektimi dhe zbatimi me ekperience 12-vjecare ne fushen e interior design dhe projektimit arkitektonik. ne perpjekje te vazhdueshme per permiresimin e standarteve te projektimit kerkon te zgjeroje stafin e saj te profesionisteve duke ofruar vend pune me kohe te plote per profilin interior designer. kandidatet duhe...

Graphic designer

Dinnova AG

-
Tiranë, Shqipëri
Dinnova ag – we are hiring! for our office in tirana we are looking for a graphic designer www.dinnova.ch dinnova ag is an international company with its headquarters in zurich, switzerland. we rely on the latest technologies and accompany companies on their leap into the digital world. dinnova stands for digital innovation and offers com...

Web designer

Dinnova AG

-
Tiranë, Shqipëri
Web designer required dinnova ag – we are hiring! dinnova ag is an international company with its headquarters in zurich, switzerland. we rely on the latest technologies and accompany companies on their leap into the digital world. dinnova stands for digital innovation and offers companies from various industries expertise when it comes t...

Graphic designer

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një graphic designer në tiranë. detyrat materiale komunikimi me klientet: broshura, flyer, planimetri dhe info te tjera te nevojshme. rrjete sociale: postime ne te gjithe format & video. materiale komunikimi te brand: gjithe materialet e publikuara ne ambjentet e kompanise dhe ne mediat qe lidhen me brand. bas...

Graphic designer

Orion shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi orion sh.p.k operon në sektorin e ndërtimit prej 20 vitesh. vizioni ynë është ai i një kompanie të suksesshme, që operon me dinjitet dhe ndershmëri për realizimin e veprave të reja madhore në panoramën urbanistike shqiptare, duke sjellë në treg një produkt unik. behu pjesë e stafit orion, për të çuar përpara sëbashku projektet ...

Graphic designer

Poliklinika Dermolife

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi klinika dermolife po kërkon një kandidat potencial për pozicionin e graphic designer për t'u bashkuar me ekipin e saj. kandidati ideal duhet të ketë aftësi të shkëlqyera krijuese, një portofol pune që demonstron pasionin e tij/ saj për dizajnin ilustrues dhe tipografinë. gjithashtu, kandidati duhet të ketë përvojë në punën me p...

Graphic designer

AWS ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj mundesi punesimi graphic design rreth punes: – te ndertoj grafik pdf nga zero duke u permbajtur content dhe ideimit te dhene! – te ndertoje grafik logo, broshura, etj, kriteret – te kete njohuri profesionale ne programet grafike te adobe: .ai .psd – te njohe shume mire webfaqet online qe ofrojne grafika, banera, mockup, etj! – te nj...

Graphic designer

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Eagle heads group’s mission is to create vertically integrated consumer brands that deliver happiness across the globe. from our headquarters in tirana, our multi-disciplinary international team of innovators leverages technology and behavioral science to design amazing customer experiences. we are looking to recruit graphic designer. the...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
Graphic designer kerkesat: - eksperience ne brand creative design - eksperience ne logo design - eksperience ne social media design - eksperience ne web design (psh wordpress ose frontend) - keni nje sens per minimalist design per te applikuar dergoni cv dhe portofolin tuaj ne: [email protected] afati i fundit i aplikimit: 15/10/2021 12:4...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer tirane

Njoftime pune designer tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane