Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

designer - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shkoder - digital marketing specialist - e re

EXPERTA

-
Shkodër, Shqipëri
Experta è una società di servizi con sede in italia e albania ed ha competenze in specifici settori, la cui collaborazione sinergica e funzionale a fornire alle imprese una consulenza legale e economico / finanziaria integrata in un unico partner. superando le tradizionali definizioni organizzative, experta si pone come struttura di nuovo...

Shkoder ofroj vend pune operatore shitje

IRAM shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Kompani qe prej shume vitesh trajton produkte te ndryshme per bare – hotele – restorante –ente publike etj kerkon te punesoje operator/e shitjeje qe do punoje ne njesine tone te shitjes ne qytetin e shkodres qe do te hapet se shpejti gama e produkteve eshte shume e gjere si artikuj pastrimi e detergjente profesional,distributore te ndrysh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer shkoder

Njoftime pune designer shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane