Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

designer - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 31 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer - e re

Vacancy announcement position: graphic designer (1 position) dead line: 14.09.2022 contract duration: 1 year, with possibility of extension starting date: asap general functions duties and responsibilities: responsible for graphic design of all mda promotional materials, including for all divisions and mda foundation. responsible for prep...

Graphic designer - e re

Vacancy announcement position: graphic designer (1 position) dead line: 25.10.2022 contract duration: 1 year, with possibility of extension starting date: asap general functions duties and responsibilities: responsible for graphic design of all mda promotional materials, including for all divisions and mda foundation. responsible for prep...

Product designer - e re

Tive

-
Prishtinë, Kosovë
At tive we imagine a world fully transparent, where everything and everyone is connected. we want to pioneer beyond what the world thought possible so what others hold near and dear arrives on time and in full. we believe and live four core company values: 1. create transparency first, everything else second : we believe the strongest tru...

Fashion designer - e re

FENITY Fashion

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for a fashion designer to join our team and oversee the research and production of new clothing lines based on current trends in the market. responsibilities: conducting market research to identify new trends, fabrics and techniques, and seeking design inspiration. selecting fabrics and trims. creating production sketches f...

Web designer

Finnie Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Job title: graphic designer with ux/ui skills we are finnie consulting (www.finnie.consulting), an agency with offices in hamburg and prishtina with a staff of more than 50 people and with several years of experience. our company specializes in developing websites and web applications. we have clients from all across europe. finnie consul...

Graphic designer

Influence Advertising

-
Prishtinë, Kosovë
Ne jemi në kërkim të dizajnerëve grafikë të talentuar, krijues dhe punëtorë për t'iu bashkuar ekipit tonë. na dërgoni cv dhe portofolin tuaj në: [email protected] afati i fundit për paraqitjen e aplikimit tuaj është data 15 shtator.

Graphic designer

Fermed

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer me provojë punë

Graphics designer

Hil Group sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi i punës: - të ketë pervojë në krijim të përmbajtjes vizuale - të ketë vetiniciativë dhe të jetë në gjendje të menaxhoj detyrat dhe përgjegjësite e ekipit të dizajnit - të ketë të zhvilluar mendimin kritik dhe të jetë në gjendje të krijojë koncepte dhe ide të reja - të ketë njohuri të programeve: adobe illustrator, photoshop. - ...

Graphic designer

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
In the american school of kosova we are seeking a new graphic designer to join our team. you will be designing a wide variety of things across digital and offline media. to be successful in this position, you’ll be a self-starter, capable of delivering brilliant creative ideas, and show amazing attention to detail. role and responsibiliti...

Graphic designer

Expert Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
𝐏𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤𝐞 𝐦𝐞 𝐦𝐮𝐧𝐝𝐞𝐬𝐢 𝐩𝐮𝐧𝐞𝐬𝐢𝐦𝐢 -𝑮𝒓𝒂𝒑𝒉𝒊𝒄 𝑫𝒆𝒔𝒊𝒈𝒏𝒆𝒓 (2 pozita), ne jemi duke kërkuar 2x graphic designer për t'u bashkuar me ekipin tonë. 𝐑𝐨𝐥𝐞𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐠𝐣𝐞𝐠𝐣𝐞𝐬𝐢𝐭𝐞: zhvillimi i marketingut dhe pasurive dixhitale (krijuesit e mediave sociale, reklamat, infografikat, ilustrimet e produkt...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer prishtine

Njoftime pune designer prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane