Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

designer - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Software test designer

imbus Peja L.L.C.

-
Pejë, Kosovë
Imbus peja l.l.c. announces a job vacancy for an experienced tester who will be engaged in a full-time in international project. we are looking for qualified staff (m/f) who are interested in the fields of software testing and quality assurance. we would like to entrust you with the following criteria: 1. experience in software testing 2....

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer peje

Njoftime pune designer peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane