Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Has (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

designer - Has

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Onecontact macedonia remote business intelligence - reports developer

OneContact Macedonia

-
Has, Shqipëri
We are looking for an experienced crystal reports developer who has strong sql programming skills and has no issues working in enterprise level database schemas to build standardised and custom reports. this is a remote position working with our north american client in transport software industry to enhance and develop the enterprise ass...

Remote business intelligence – reports developer

OneContact TECH

-
Has, Shqipëri
We are looking for an experienced crystal reports developer who has strong sql programming skills and has no issues working in enterprise level database schemas to build standardised and custom reports. this is a remote position working with our north american client in transport software industry to enhance and develop the enterprise ass...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer has

Njoftime pune designer has dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane