Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjakovë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

designer - Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

6 pozita te lira pune

ILLCON Inc.

-
Gjakovë, Kosovë
Illcon, inc. shpall konkurs për këto pozita: 1. full – stack developer 2. back – end developer 3. designer 4. marketing assistant 5. financial officer 6. content writer illcon, inc është një kompani e cila bën pjesë në kategorinë e multimedias, rrjeteve sociale dhe marketingut. kjo kompani bazen operuese/menaxhuese e ka në kosovë por vepr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer gjakove

Njoftime pune designer gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane