Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Green Village

-
Ferizaj, Kosovë
Job title: graphic designer location: ferizaj, kosovo industry: food and restaurant job description: - we're hiring a graphic designer with 2+ years of experience to join our on-site team in ferizaj. you'll develop creative designs for the restaurant and food-related content, including print and digital media. you'll work collaboratively ...

Graphic designer

Mobileria Rilindi-F

-
Ferizaj, Kosovë
Jemi në kërkim të disa graphic designers ti bashkohen ekipes sonë që mund të krijojnë dhe të shkruaj content për mobilerin tonë në ferizaj. responsibilities : të jetë i aftë të dizajnojë produktet. të bejë foto,video dhe ti perdor për social media. të jetë i aftë të menaxhojë rrjetet sociale (instagram,facebook,pinterest…) të din të mirre...

Graphic designer

Mobileria Rilindi-F

-
Ferizaj, Kosovë
Jemi në kërkim të disa graphic designers ti bashkohen ekipes sonë që mund të krijojnë dhe të shkruaj content për mobilerin tonë në ferizaj. responsibilities : të jetë i aftë të dizajnojë produktet. të bejë foto,video dhe ti perdor për social media. të jetë i aftë të menaxhojë rrjetet sociale (instagram,facebook,pinterest…) të din të mirre...

Ui / ux designer

Ajroni Web Agency

-
Ferizaj, Kosovë
Përshëndetje, kerkojmë një ui / ux designer. ju lutem dërgoni cv-në dhe shembuj të projekteve (git repo / url) që keni punuar. kualifikimet teknike të preferuara, me së paku 2 vite përvojë pune: • elementor page builder • css • gjuha angleze ju lutem dergoni cv ne [email protected] pozita është remote dhe orari do të jetë prej 09:00 deri ...

Architect and interior designer

Apex Service Solution

-
Ferizaj, Kosovë
~ looking for partner ~ speak and understand english at professional level ~ office located in ferizaj ~ mon - friday 9am- 6pm ~ 3dmax studio ~ autocad ~ photoshop ~ high quality renderings that look realistic

Ui/ux designer in ferizaj

BlueEcom

-
Ferizaj, Kosovë
Blueecom është duke zhvilluar një software dhe jemi në faza e prototipit. ne jemi duke kërkuar për një ul/ux designer kreativ për të na ndihmuar të krijojmë një prototip për softuerin tonë. kandidati ideal duhet të ketë përvojë në përdorimin e figma ose të ngjashme programe të industrisë për të krijuar prototipin dhe do të jenë në gjendje...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer ferizaj

Njoftime pune designer ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane